(89) 523-63-05, kom: 501-257-658

Od 1995 roku, świadczę usługi księgowe w ramach prowadzonej działalności gospodarczej w oparciu o uzyskane Świadectwo Kwalifikacyjne Ministra Finansów. Wraz z moim zespołem zdobyliśmy szerokie doświadczenie, a także wypracowaliśmy własne metody współpracy z Klientem.

Kadrę Biura tworzy zgrany zespół osób, który wykonuje swoje obowiązki z pełnym poświęceniem i odpowiedzialnością. Pracownicy Biura posiadają kierunkowe wykształcenie ekonomiczne, a poprzez różnego rodzaju szkolenia oraz naukę własną, stale podnoszą swoje kwalifikacje zawodowe w różnych płaszczyznach życia gospodarczego.

W3Schools

Obsługujemy podmioty o zróżnicowanym profilu działalności oraz formie prawnej. Wiedza merytoryczna połączona z wieloletnią praktyką zawodową sprawiają, że potrafimy dostosować się do specyfiki każdej firmy, a nieszablonowe podejście do Klienta, wyróżnia nasze usługi księgowe na rynku biur rachunkowych.

W naszym Biurze panuje ciepła i miła atmosfera, a każdy z naszych Klientów jest najważniejszy i dla każdego mamy nasz czas.

Miarą naszych kompetecji, profesjonalizmu i zaufania jest rekomendacja usług Biura przez naszych Klientów ich Kontrahentom
oraz Znajomym.

Księgowość to nasza pasja dlatego też, gwarantujemy profesjonalną obsługę, rzetelność i zaangażowanie.


Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszego Biura.Zgodnie z obowiązującymi przepisami posiadamy umowę ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej za szkody wyrządzone w związku z prowadzoną działalnością